Pakalpojumi

EVAKUĀCIJAS VEICAM

Vieglajiem automobīļiem

Celtniecības un lauksaimniecības tehnikai

Džipiem

Traktortehnikai

Motocikliem

JIK autoevakuators nogādās tavu transportlīdzekli uz jebkuru tevis izvēlētu vietu, jebkurā diennakts laikā un jebkuros laikapstākļos. JIK autoevakuatora komanda parūpēsies par tavu transportlīdzekli, palīdzēs tam izkļūt no grāvja, transportēs to pēc ceļu satiksmes negadījuma vai palīdzēs negaidītā situācijā. Palīdzēsim profesionāli, ātri un kvalitatīvi.

Kā veidojas cena par autoevakuatora pakalpojumiem?

Auto evakuācijas pakalpojumi visbiežāk tiek izmantoti tieši ārkārtas situācijas. Tādās reizēs cilvēka prāts nedomā par summu, ko samaksās autoevakuatora kompānijai, bet gan par to, kā rīkoties, cik ilgi būs jāgaida autoevakuatora ierašanās un vai mašīnai viss būs kārtībā? Diemžēl, reizēm gadās izmantot tādu firmu pakalpojumus, kas patiesībā nemaz nav oficiāli reģistrētas, kā rezultātā beigās paliec tukšām kabatām.

Sadarbībā ar “JIK Autoevakuators” esam sagatavojuši iespējamās situācijas, kad var nākties maksāt vairāk par autoevakuatora pakalpojumiem. Jānis Garoza, kas ir “JIK Autoevakuators” īpašnieks stāsta, ka lielākoties summa Rīgas teritorijā ir noteikta. “Katrai firmai ir noteikta sava minimālā summa, kas parasti tiek piemērota, ja uz izsaukumu jādodas Rīgas, Rīgas rajona robežās. Šo summu parasti nosauc pa tālruni, pirms evakuators ir izbraucis uz izsaukuma mērķi, lai klients zinātu ar ko rēķināties. Bēdīgi, bet pat mūsdienās ir cilvēki, kas liek sludinājumus tādos portālos kā ss.com, un uzdodas par autoevakuācijas pakalpojumu sniedzējiem, lai gan oficiāli viņi to nedrīkstētu darīt. Ja privātpersona uzraujas uz tādu, tad summa bieži būs augstāka nekā pa tālruni nosauktā. Tas, lūk, ir gadījums, kad būs jāpārmaksā bez iemesla.”

Pakalpojuma summā parasti iekļauta cena par vinjeti (dokumentu, kas ļauj pārvietoties braucamrīkam, kas ir +/- 3 tonnu smags, pa Latvijas maksas ceļiem), apkalpošanu (tai skaitā klientu serviss, tīrs salons, pieklājīgi darbinieki), autoevakuatora piegādi, mašīnas uzcelšanu, aizvešanu.

Jānis skaidro, kas veido papildus izdevumus:

  • Par braukšanu ārpus galvaspilsētas teritorijas. Par katru kilometru kompānija piedāvā savu cenu. Jārēķinās, ka jāsedz būs arī izdevumi, kas veidosies, braucot no notikuma vietas atpakaļ uz Rīgu. Piemēram, ja atradīsies 20km ārpus Rīgas, maksāsi par 40km, jo jāsedz arī atpakaļceļš;
  • Par papildus darbu. Gadījumā, ja klients izsaucis autoevakuatoru par iemeslu minot to, ka mašīna nepielec, operators nosauks summu, kas paredzēta par mašīnas uzcelšanu uz evakuatora un vešanu. Taču, ja atbraucot tiek konstatēts, ka mašīnai bloķētas riepas, jāveic papildus darbs, kur ar īpašu ierīci tiek pacelta mašīna, lai to novietotu uz evakuatora – tas ir papildus laiks un darbs, par ko nāksies piemaksāt;
  • Ja braucamais attālums ir no viena Rīgas gala līdz otram. Gadījumā, ja no Bolderājas vai Lidostas teritorijas auto ir jānogādā Vecmīlgrāvī vai Juglā, par ceļu būs jāpiemaksā +/- 10 eiro, neskatoties uz to, ka pakalpojums sniegts Rīgas teritorijā;
  • Ja mašīna atrodas stāvlaukumā. Ja gadījies, ka mašīna “noplīsusi” stāvlaukumā, kurš ir pilns ar citiem auto, lai izvestu automobili paies ilgāks laiks. Arī laiks maksā. Parasti šāda procedūra aizņem no 1-2 stundām. Standarta auto savākšana (neskaitot atbraukšanu) aizņem 20-30 minūtes.

 

Lielāka summa jāmaksā gadījumos, kad nozaudēta mašīnas atslēga. Lai nenodarītu bojājumus mašīnai, tiek izmantoti specializēti ratiņi, ar kuriem iespējams pārvietot mašīnu. Tas ir piņķerīgi un laikietilpīgi, tāpēc par šo pakalpojumu būs jāmaksā vairāk nekā gadījumā, ja atslēga būs pieejama.

“JIK autoevakuators” darbinieki stāsta – “Pie mums, piemēram, pieejams pakalpojums, ka mēs atvedam lietojamu auto uz notikuma vietu, savācam bojāto auto, un maiņas auto nododam klienta pārziņā uz laiku par ko vienojamies. Uz vietas tiek slēgts līgums arī par šo pakalpojumu. Arī šis piedāvājums izmaksā vairāk.”

Jānis iesaka ikvienam izvēlieties autoevakuatoru prātīgi, nemeklējot lētāko, bet meklējot kvalitatīvāko. Lētāks ne vienmēr nozīmē – labāks. Visbiežāk “lētāks” nozīmē, ka klients atvadīsies no lielākas summas, kas bija nosaukta telefonsarunā.